Teklif Sepeti

[javascript protected email address]

Kurumsal

1975 yılından itibaren Yurtiçinde Ve Yurtdışında İnşaat, Madencilik ve Yol Sektörlerinin Kırma, Eleme, Yıkama Tesisleri ile Diğer tüm ihtiyaçlarına cevap veren TEL-EL Makina uzman mühendis, teknik eleman ve deneyimli işçi kadrosunun titiz, eğitime dayalı ve Kalite Odaklı imalatları ile sektöründe öncü olmuştur.


Sektöründe ihtiyaç olan sabit ve seyyar kırma, eleme, yıkama tesisileri, çeneli ve darbeli kırıcılar, yüksek devirli kum makinaları, konveyör bantlar, titreşimli elekler, yıkama helezonları, beton santralleri, mekanik stabilizasyon plentleri makinalarının imalat ve montajını sorunsuz şantiye teslimi yapabilen firmamız TS EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirmiştir.

Sektörde yaptığı teknolojik değişikliklere işletme ve bakım kolaylığı kazandıran firmamız şantiyelerde çekilen sıkıntlarla birlikte imaltlarını sorunsuz şantiye sahasına geliştirirek projelendirmiştir. Bizim farkımız ve tecrübemiz sorunsuz şantiye sahasıdır diyen TEK-EL MAKİNA imalat ve kalite politikasını belirlemiştir.

1 - Önce Kalite ve Son Teknoloji Odaklı İmalat

2 - Sürekli Ar-Ge ile Kendini Geliştirme

3 - Uzman ve Deneyimli Kadro

4 - Gününde Teslim ve Montaj

5 - Hızlı Servis ve Sürekli Yedek Parça

6 - Mutlak Müşteri Memnuniyeti

3WTURK CMS